Hakkımızda

GAP DENTAL ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Şanlıurfa'nın tecrübeli hekimlerinin öncülüğünde genç ve dinamik hekimlerin de kadroya katılmasıyla 2011 yılında bölgenin ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete girmiştir.

11 hekime ve 40 personele sahip olan GAP Dental, ilk günden beri birlikteliğin vermiş olduğu güçle, son teknoloji cihazlar ve güncel tedavi yaklaşımlarıyla halkımıza hizmet etmeyi misyon edinmiştir.

Genel dişhekimliği tedavilerinin yanı sıra İleri cerrahi, lazer tedavileri, ortodontik tedaviler, bilgisayar destekli estetik diş tedavileri gibi yeni nesil tüm tedaviler uygulanmaktadır.

Yine ülkemizde dahi sayılı yerlerde olan, 3 Boyutlu Dental Tomografi, Sert ve yumuşak doku lazer cihazları, CAD-Cam, TOP Greft (çekilmiş dişlerden doku üretimi yapan cihaz) gibi son teknoloji cihazlar bünyemizde bulunmaktadır.

Teknolojik cihazları takip ettiğimiz gibi hekimlerimiz de misyonumuz doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle güncel kalarak hastalarımıza hizmet etmektedir...

 

Gap Dental olarak misyonumuz; Sektörde büyüyen, şubeleşen ve kaliteli ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetini herkese ulaştıran bir marka olmak.

Gap Dental olarak vizyonumuz; Hijyen odaklı ve kaliteli ,ağız ve diş sağlığı tedavi hizmeti almanın tüm herkesin en doğal hakkı olduğuna inanıyoruz ve bunun için çalışıyoruz.